Nexonya

Nexonya, tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla 40 yılı aşkın süredir kazandığı deneyimleriyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren, modern, çağdaş teknolojik donanımı, kalitede güven ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluştur.

Nexonya İnşaat 2018 yılında tüm yatırımlarını inşaat alanında nitelikli konut projeleri üretimine yönlendirerek, başta yapı sektörü olmak üzere elde ettiği tecrübe ve alt yapı ile konut üretimine devam etmektedir.

Geleceğini köklü ve kalıcı değerlerinden oluşan temel üzerine çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla oluşturan Nexonya, tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

“Nexonya’da Yaşam Var” mottosuyla faaliyetlerine devam eden firma “insanca yaşamak, birlikte başarmak, akil, adil, azimli ve erdemli olmak” prensipleriyle, kullanıcılarına standartların üstünde yaşam alanları kazandırmanın gururunu yaşamaktadır.

Hedefimiz; Müşteri hizmetlerinde tercih edilen, kalitede güvenilen, rekabette öncü olan, ilkleri başaran bir firma olmaktır. Nexonya olarak temel amacımız; kaliteli, konforlu, kullanışlı pratik ve estetik yaşama alanlarına yönelik yapıları müşterilerimizin beğenilerine sunmaktır.

Vizyonumuz: Gelişen inşaat sektöründe çağdaş ve toplumsal yaşama katkıda bulunarak, dünya standartlarında yeni yaşam alanları sunan öncü bir firma olmaktır.

Misyonumuz: Modern, mükemmel mimari ve teknolojinin akıllı kullanımıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve aynı zamanda yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinciyle standartların üstünde yaşam alanları kazandırmaktır.

Kalite Politikamız

• Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanırız.
• Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlarız. Ürettiğimiz yaşam alanlarıyla çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde bölgenin yaşam kalitesini artırmayı hedefleriz.
• Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretiriz.
• Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet ederiz.
• İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini tüm projelerimizde uygularız.
• Kentsel dönüşüm projelerine destek veririz.Değerlerimiz

Birlikte üretmenin gücüne inanırız...
Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla geleceğimizi oluştururuz. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.


Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz...
Girişimcilik ile harekete geçirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde; yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veririz. Projelerimizde kaliteye, teknolojiye ve mimariye yatırım yaparız.


Güvenilir, şeffaf ve açığız...
Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.


Faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik anlayışıyla yönetiriz...
Daha yaşanabilir bir dünya için tüm faaliyetlerimizin sürdürülebilirlik stratejimize uygunluğunu gözetiriz.


Ülke ve toplum için değer yaratma hedefiyle çalışırız...
Yaptığımız tüm işlerin ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerin ülkemiz ve toplumumuz için ortak bir değer yaratmasını hedefleriz.